Sme tu pre Vás už 10 rokov ! Ďakujeme za Vašu dôveru...
Open
X

Naša spoločnosť MDM group s.r.o. sa zaoberá montážou aj výrobou hliníkových výrobkov a montážou tieniacej techniky, ktoré sú vhodné pre rodinné domy, terasy tak ako aj pre verejné priestranstvá. Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom nadčasové riešenia čo sa týka materiálu a dizajnu. Spoľahlivý materiál hliník svojimi vlastnosťami zaručuje dlhú životnosť – je bezúdržbový. Kvalitná povrchová úprava zaručí, že výrobok je aj po rokoch ako nový a k tomu čisté a presné línie profilov dopĺňajú kombináciu, ktorá našich zákazníkov udrží po celý čas spokojných a neľutujúcich svoju investíciu – investícia iba na začiatku, žiadne prevádzkové náklady !

Kvalita hliníkových výrobkov je podporená aj nerezovým spojovacím materiálom a nerezovým kovaním.

K týmto výrobkom ponúkame obľúbené protislnečné riešenia v hliníkových pergolách v kombinácii s protislnečnými plachtami, ktoré vás svojim prevedením a vzhľadom vždy udržia vo vašom komforte. Ponúkame aj komplexné riešenie zastrešenia terás, zabezpečujúcu súčasne ochranu voči slnečným lúčom aj vode-dažďu, model ONDULA !

Ku každému projektu pristupujeme individuálne, hľadáme riešenia, ktoré vyhovujú technickým požiadavkám, ale zároveň aj požiadavkám zákazníka.

Všetky fotografie na našej webovej stránke sú naše výrobky nami namontované v kombinácii s výrobkami našich dodávateľov.

 

Naše štandardy v prípade objednávky :

– pred realizáciou je súčasťou potvrdenia objednávky aj 3D vizualizácia

– každá objednávka v písomnej forme

– pred objednávkou je potrebné zameranie a upresnenie detailov

– dohodne sa termín dodania a montáže

– pred samotnou výrobou zákazník obdrží nákresy s rozmermi na uvoľnenie do výroby

– pred termínom realizácie sa dohodne presný deň montáže